Хірургія

Естетична стоматологія – це галузь стоматології, яка спрямована на вирішення косметичних проблем зубів та усмішки, забезпечення їх привабливості та краси. Послуги естетичної стоматології дозволяють пацієнтам покращити зовнішній вигляд своїх зубів, виправити недоліки та досягти бажаної усмішки, що відображається на самопочутті та впевненості у себе.

До основних послуг естетичної стоматології відносяться:

Вибілювання зубів: Процедура вибілювання допомагає видалити плями та відновити природний білий колір зубів. Вибілювання може здійснюватися в стоматологічному кабінеті або за допомогою нагрудних систем для вибілювання вдома.

Контурна пластика ясен: Це процедура, під час якої стоматолог переформовує ясна для підвищення естетичної привабливості усмішки.

Зубні імплантати: Зубні імплантати використовуються для заміщення втрачених зубів і створення естетичної усмішки.

Повітряне абразивне чищення: Цей метод допомагає видалити плями та нальоти з поверхонь зубів за допомогою повітряного потоку з піском або содовим розчином.

Реставрації: Використання композитних реставрацій (пломб) для відновлення пошкоджених чи втрачених зубів, що дозволяє досягнути природнього вигляду та колір зубів.

Коронки та мости: Використовуються для відновлення пошкоджених або втрачених зубів, забезпечуючи їх правильну форму та функцію.

Найменування послуг

Ціна, грн

Відбиток альгінат+діагностична модель 1 щелепа

300

Відбиток силікон+діагностична модель 1 щелепа

350

Коронка/вінір (IPS Emax Press)

6500

Коронка ZrO2

6500

Коронка пластмасова (лабораторна)

700

Коронка пластмасова (клінічна)

500

Вкладка куксова (IPS Emax Press)

1750

Воскове моделювання

180

Mock-upp

200

Відбілювання зубів

4600
Scroll to Top