Хірургія

Стоматологічна хірургія – це галузь стоматології, яка спеціалізується на видаленні та хірургічному лікуванні проблем, пов’язаних з ротовою порожниною, челюстями, обличчям та суміжними тканинами. Стоматологічні хірурги виконують ряд процедур, спрямованих на вирішення різних стоматологічних проблем, які не можуть бути вирішені за допомогою звичайних стоматологічних методів.

Основні процедури стоматологічної хірургії включають:

Видалення зубів: Це може бути необхідно у випадку, коли зуб сильно пошкоджений карієсом або травмою, або коли просто немає місця для правильного розміщення зуба. Видалення зубів виконується під місцевою анестезією.

Видалення зуба мудрості: Зуби мудрості (треті моляри) зазвичай вирізаються, оскільки вони можуть викликати проблеми, такі як затримка, косо розміщення або викликання болю. Видалення зуба мудрості може вимагати хірургічних навичок у зв’язку з їх розміщенням у глибині щелепи.

Імплантація зубних імплантатів: Це процедура встановлення металевого імплантату в кістку щелепи, який служить замінником для втраченого зуба. Після загоєння, на імплантат може бути встановлена коронка, міст або інші протези.

Корекція аномалій розвитку челюстей: Деякі пацієнти можуть мати аномалії розвитку челюстей, такі як неправильний прикус або нерівномірне розміщення челюстей. Стоматологічна хірургія може включати ортогнатичні операції, щоб виправити такі проблеми.

Лікування кісткових кіст та цист: Це процедури, спрямовані на видалення або дренування кісткових кіст або цист, які можуть з’являтися в щелепах.

Пластика ясен: Пластика ясен використовується для виправлення проблем з ясенами, таких як рецесія ясен, коли ясна лінія зміщується назад, відкриваючи корені зубів.

Апікотомія: Це процедура хірургічного лікування кореневих каналів, яка використовується для видалення верхнього кінця кореня зуба в разі невдалих кореневих каналів або хронічних інфекцій.

Найменування послуг

Ціна, грн

Видалення пародонтозного зуба

300

Просте видалення зуба

600

Складне видалення зуба

1200
Атипове видалення зуба1800
Видалення 8-го зуба 1 тип2000
Видаленн 8-го зуба 2 тип2500
Накладання швів250
Розріз десни при перикоронаріті500
Лікування альвіоліту200
Зняття швів100
Пластика вуздечки верхньої губи1300
Розкриття абсцессу400
Кюретаж лунки200
Френулопластика800
Віконце для ретинованого зуба1300
Плазмоліфтинг 1 тип500
Плазмоліфтинг 2 тип1000
Плазмоліфтинг 3 тип1500

Імплантація (NeoBioTech, MegaGen, Strauman)

Від 10500

Формувач ясен

1000

Ортодонтичний mini імплант

2500

Синус-ліфтинг

17500 (+кістковий матеріал)

Кісткова пластика

10500 (+кістковий матеріал)

Гінгіво-пластика

3500

Збільшення переддвір’я порожнини рота

7000

Виготовлення хірургічного шаблону

3000
Scroll to Top