Терапія

Стоматологічна терапія є одним із основних напрямків стоматології, спрямованим на збереження, відновлення та покращення здоров’я зубів, ясен та ротової порожнини загалом. Ця галузь стоматології охоплює широкий спектр процедур, які допомагають пацієнтам позбутися болю, запалень та різних проблем з зубами і яснами.

Основні аспекти стоматологічної терапії включають:

Лікування карієсу: Карієс є однією з найпоширеніших стоматологічних проблем. Це процес руйнування зубної емалі під дією бактерій, що призводить до утворення отворів або дірок у зубах. Лікування карієсу включає зняття пошкодженої тканини зуба і заповнення отворів пломбою.

Ендодонтія: Також відома як “кореневе лікування”, ендодонтія займається лікуванням захворювань зубного нерва. Під час цієї процедури стоматолог очищає кореневі канали зуба від інфікованої тканини та заповнює їх спеціальним матеріалом. Метою ендодонтії є врятування зуба від видалення.

Реставрація зубів: Коли зуби пошкоджуються травмою, карієсом або іншими факторами, стоматолог може відновити їх форму та функції. Для цього використовуються різні матеріали, такі як пломби, вініри, коронки та мости.

Відбілювання зубів: Це косметична процедура, що дозволяє зменшити плями та пожовтіння на зубах, покращуючи їх колір і зовнішній вигляд.

Лікування пародонтиту: Пародонтит є захворюванням ясен та сполучних тканин зуба, яке може призвести до втрати зуба, якщо не лікувати. Стоматологічна терапія включає методи лікування та підтримки здоров’я ясен.

Лікування вульвіту: Вульвіт – це запалення ясен, яке може бути супроводжене кровотечами, свербіжем та незручністю під час їжі. Лікування полягає в усуненні запального процесу та відновленні здоров’я ясен.

Лікування афтозного стоматиту: Це болючі виразки на слизовій оболонці порожнини рота. Лікування спрямоване на зняття запалення і забезпечення зцілення виразок.

Професійна гігієна порожнини рота: Стоматологічні процедури скалінгу та полірування, які допомагають позбутися зубного нальоту і зубного каменю, запобігають розвитку захворювань ясен та карієсу.

Найменування послугЦіна, грн
Лікуванння карієсу 1 тип (одна поверхня)800
Лікуванння карієсу 2 тип (дві поверхні)1000
Лікуванння карієсу 3 тип1200
Реставрація зуба1500
Установка анкерного штифта300
Установка скловолоконного штифта400
Виготовлення адгезивного мостовидного3000
Шинування (при парадонтозі)400 (1 одиниця)
Постійна обтурація одноканального зуба800
Постійна обтурація двохканального зуба900
Постійна обтурація трьохканального зуба1000
Постійна обтурація чотирохканального зуба1200
Тимчасова обтурація одноканального зуба300
Тимчасова обтурація двохканального зуба400
Тимчасова обтурація трьохканального зуба500
Тимчасова обтурація чотирьохканального зуба550
Розпломбування одного кореневого канала600
Розпломбування двох кореневих каналів800
Розпломбування трьох кореневих каналів1000
Розпломбування чотирьох кореневих каналів1200
Видалення куксової вкладки500
Видалення анкерного штифта200
Надання першої допомоги500
Scroll to Top