Дитяча стоматологія

Стоматологічна гігієна відіграє важливу роль у збереженні стоматологічного здоров’я та попередженні захворювань порожнини рота. Це набір професійних процедур, які спрямовані на очищення зубів, ясен та порожнини рота від наліпів, бактерій, зубного каменю та інших відкладень, що можуть сприяти розвитку карієсу та захворювань ясен.

Деякі з основних послуг стоматологічної гігієни включають:

Скалінг: Скалінг – це процедура, під час якої стоматолог або гігієніст проводять видалення зубного каменю та наліпів (плаку) з поверхонь зубів. Це допомагає попередити розвиток карієсу та захворювань ясен.

Полірування: Після скалінгу, зуби поліруються спеціальними інструментами або пастами, щоб забезпечити гладку поверхню, яка утруднює прилипання наліпів та бактерій.

Фторування: Фторування – це процедура, під час якої на зуби наноситься фторовий препарат, що зміцнює зубну емаль та допомагає запобігти розвитку карієсу.

Гігієнічні консультації: Стоматолог або гігієніст надає пацієнтам консультації щодо правильного догляду за зубами та ясенами вдома, правильного чищення зубів, використання зубних ниток та інших засобів для збереження стоматологічного здоров’я.

Гігієнічне чищення: Гігієніст може провести процедуру гігієнічного чищення, яка включає глибоке очищення порожнини рота та видалення відкладень, що можуть бути недоступними для чищення вдома.

Діагностика стану зубів та ясен: Під час стоматологічної гігієни проводиться огляд стану зубів та ясен, для виявлення будь-яких проблем або захворювань.

Найменування послуг

Ціна, грн

Професійна гігієна (ейрфлоу)600
Професійна гігієна (скалінг)600
Професійна гігієна (скалінг+ейрфлоу) 1 рівень1200
Професійна гігієна (скайліг+ейрлфоу) 2 рівень1500
Професійна гігієна (для дітей)400
Покриття зубів фторвмістким лаком400
Ремінералізуюча терапія 2 щелепи500 (1 сеанс)
Відбілювання зубів3500
Scroll to Top