32-а Міжнародна медична виставка PUBLIC HEALTH 2023

4-6 Жовтня 2023 у м. Києві відбулася 32-а Міжнародна медична виставка «PUBLIC HEALTH 2023», International Dental Forum та LABExpo 2023 яку відвідали представники медичного центру «Royal medical» («Інтернешенал медікал») на чолі з доктором медичних наук, професором, головним лікарем медичного центру, Алірезою Пахлеванзаде,  та представники стоматологічної клініки «Royal dental» на чолі з генеральним директором Владиславом Пахлеванзаде.

Ця виставка зібрала провідних виробників і дистриб’юторів медичного обладнання, послуг, медикаментів та інших виробів медичного призначення з України і не тільки. Також там були присутні керівники і топ-менеджери клінік і лікарі з усіх регіонів України, представники як приватної, так і державної медицини.

На виставці проводилися різноманітні заходи в рамках наукової і бізнес-програми, де обговорювалися сучасні інноваційні теми та методики з міжнародними доповідачами в галузі охорони здоров’я. Інтернаціональні спікери ділилися своїми знаннями та досвідом з професіоналами медичного сектору.

Наша делегація відвідала ці заходи, які відбулися в рамках Міжнародної медичної виставки «PUBLIC HEALTH 2023», метою яких було налагодження та сприяння співпраці між реабілітаційними центрами, медичними установами та компаніями, що спеціалізуються на реабілітаційному обладнанні та передових технологіях у сфері реабілітаційної медицини.

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Scroll to Top